Elementy systemu
Kolorystyka
INFO
Opis
GWARANCJA
FilmyGaleria
MOGIELICA
Elementy systemu
Kolorystyka
INFO
Opis
GWARANCJA
FilmyGaleria
Elementy systemu


KOD: 30MN

WAGA 1 SZT.: 6,1 kg

     

KOD: 56MN

WAGA 1 SZT.: 11,6 kg


KOD: 20MN

WAGA 1 SZT.: 4,1 kg

 


KOD: 60MP 

WAGA 1 szt.: 12,3 kg

     


Kolorystyka
BRONZYT
CZARNY
ONYX
PIASKOWY
PIRYT
VERA
W rzeczywistości kolory mogą nieznacznie różnić się od tych przedstawionych na zdjęciu
Palisady MOGIELICA

Palisady łupane MOGIELICA to elementy małej architektury, które w subtelny sposób porządkują przestrzeń. Stanowią element dekoracyjny, który daje możliwość zaakcentowania różnorodnego ukształtowania powierzchni. Mogą być także wykorzystane do tworzenia umocnień skarp czy budowy tarasów o zróżnicowanych poziomach. Świetnie nadają się do obramowania trawników, wjazdów, parkingów, rabatów kwiatowych. To bardzo praktyczna ozdoba ogrodu, alternatywa dla klasycznych płotków. Dzięki palisadom nie tylko wprowadzimy ład i porządek, ale także zróżnicujemy przestrzeń ogrodu. Zakres wykorzystania palisady jest olbrzymi i zależy jedynie od wyobraźni osoby projektującej ogród. Dzięki palisadom stworzymy nietuzinkową, żywą przestrzeń przeznaczoną do odpoczynku i relaksu.

Palisady betonowe MOGIELICA wyróżniają się na tle innych palisad charakterystyczną łupaną strukturą powierzchni. Palisady wykorzystuje się w aranżacjach ogrodowych, w formowaniu kwietników, klombów, skalniaków, jak również do budowy murków, schodów, podjazdów, tarasów oraz do zabezpieczenia skarp i zboczy.

GWARANCJA

5 lat od daty zakupu

FILMY

SPRAWDŹ NASZE INNOWACYJNE NARZĘDZIE - KALKULATOR OGRODZEŃ 3Dkliknij!

Skontaktuj się z nami - nasi specjaliści służą poradą od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:00 oraz w soboty 7:00 - 13:00

Zadzwoń do nas:
18 332 53 90
lub napisz wiadomość na:
joniec@joniec.pl