Filmy
Firma JONIEC® | Czy bloczki betonowe mogą mieć łupaną powierzchnię?

Firma JONIEC® jako pierwsza wprowadziła na rynek polski ogrodzenia betonowe o łupanej powierzchni.

1:10
Firma JONIEC® | Jakie rodzaje ogrodzeń można wybudować z produktów firmy JONIEC®?

W naszej ofercie, w ramach kilku systemów ogrodzeniowych można znaleźć bloczki o różnych strukturach powierzchni, odcieniach, a także rozmiarach. Dzięki temu można zbudować ogrodzenie pasujące do architektury budynku, ale także o bardzo zróżnicowanym wyglądzie. Wykorzystując systemy ogrodzeń łupanych lub systemy ogrodzeń modułowych z oferty firmy JONIEC® można zbudować kilka rodzajów ogrodzeń. Oto jakie są możliwości.

1:16
Firma JONIEC®: 5 pytań o wymiary ogrodzenia | wskazówki i porady

Na etapie planowania budowy ogrodzenia pojawiają się pytania i wątpliwości. Na te podstawowe pytania dotyczące wymiarów ogrodzenia dajemy odpowiedzi w naszym filmie.

3:04
Firma JONIEC: INSTRUKCJA MONTAŻU OGRODZENIA

Jak budować ogrodzenie firmy JONIEC? Przedstawiamy Państwu instrukcję budowy ogrodzenia GORC.

1:58 min
Firma JONIEC® | Jak wykorzystać betonowe palisady łupane?

Palisady łupane oferowane przez firmę JONIEC, to nie tylko świetne rozwiązanie do ogrodu, dobrze komponujące się z otoczeniem dzięki naturalnemu wyglądowi. Palisady mogą mieć bardzo wiele zastosowań w estetyczny sposób porządkując przestrzeń.

0:48
Firma JONIEC: Ogrodzenie Gorc® de Luxe | kolor Piryt | prezentacja wraz z instrukcją budowy/montażu

Prezentujemy zastosowanie  ogrodzenia łupanego firmy JONIEC® - Gorc® de Luxe GL 38 w połączeniu z systemem GL 22 w kolorze Piryt. Film przedstawia instrukcję budowy/montażu ogrodzenia.

6:41
Firma JONIEC: Jak przykleić elementy ogrodzenia Gorc® | Instrukcja

Montaż ogrodzenia Gorc®. 

Zachęcamy do obejrzenia instrukcji klejenia bloczków systemu Gorc® firmy JONIEC®.

0:31
Firma JONIEC®: Ogrodzenie Gorc® de Luxe | prezentacja

System Gorc® de Luxe składa się z elementów słupkowych oraz murkowych. Można z nich budować ogrodzenia pełne i z przęsłami, z niską i wysoką podmurówką. Zalety prezentowanego ogrodzenia to trwałość, odporność na zabrudzenia i uszkodzenia oraz łupana struktura

2:25
Firma JONIEC: Ogrodzenie modułowe ROMA. Montaż na kleju bez zalewania.

Nowoczesne ogrodzenie betonowe ROMA to produkt, który doskonale wpasowuje się w aktualne trendy w budownictwie. Prostota i elegancja ogrodzenia idealnie współgrają z nowoczesną architekturą domów. Elementy systemu ROMA dają szerokie spektrum zastosowań: od klasycznych ogrodzeń z niską podmurówką i wąskimi słupkami, po bardziej okazałe ogrodzenia z szerokimi słupkami i podwyższoną podmurówką, aż po mury, które umożliwiają całkowite odgrodzenie posesji od uciążliwości pochodzących z zewnątrz. Ogromną zaletą ogrodzenia ROMA jest prosty i szybki montaż, co znaczącą obniża koszty oraz skraca czas budowy.

4:24 min
Firma JONIEC: Instrukcja montażu podmurówki

Podmurówka jest bardzo prostym i niekłopotliwym rozwiązaniem. To prefabrykowana deska betonowa, która doskonale sprawdza się przy płotach lekkich: z siatki bądź gotowych paneli (metalowych, pcv, drewnianych). Izoluje ona przęsła od gruntu tym samym zwiększając ich trwałość. Długość podmurówki dostosowana jest do wymiarów większości gotowych przęseł dostępnych w marketach i na składach budowlanych. W tym przypadku montaż ogrodzenia jest raczej prosty – wykopy w gruncie wykonuje się jedynie pod stopy fundamentowe będące podstawą dla słupków, do których mocowane są przęsła.

Aby zobaczyć jak prosty jest montaż podmurówek, zapraszamy do zapoznania się z prezentowanym filmem.

1:45 min
Firma JONIEC: Jak przykleić elementy ogrodzenia ROMA | Instrukcja

Montaż ogrodzenia Roma.

Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją klejenia bloczków ogrodzenia ROMA firmy JONIEC®.

0:33
Firma JONIEC: INSTRUKCJA MONTAŻU OGRODZENIA

Ogrodzenie powinno być budowane zgodnie z zasadami sztuki budowlanej oraz przepisami Ustawy Prawo Budowlane. Informacje związane z montażem ogrodzenia, zawarte w niniejszym poradniku przygotowanym przez firmę JONIEC, są ogólnymi wytycznymi i zaleceniami.

4:36 min
Firma JONIEC® | Jakie są zalety ogrodzenia modułowego?

Ogrodzenia modułowe w naszej ofercie to przede wszystkim ROMA i trzy wersje tego systemu: Classic, Horizon oraz Perfect. To odpowiedź na nowoczesną architekturę, z którą prosta forma tego systemu świetnie współgra. Jednak wielość faktur i kolorów sprawia, że ogrodzenie modułowe ROMA można dostosować do budynków w różnych stylach architektonicznych.

Skontaktuj się z nami - nasi specjaliści służą poradą od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 17.00
soboty w godzinach 7.00 - 13.00

Zadzwoń do nas:
18 332 53 90
lub napisz wiadomość na:
joniec@joniec.pl